SLUŽBY

Zajišťujeme servisní služby jak pro firemní flotily vozidel tak i pro soukromé osoby a všem vozidlům věnujeme maximální péči. Každé vozidlo našeho zákazníka evidujeme a takto Vám předem dáme vědět ohledně výměny motorového oleje, blížící se TK a neposlední řadě výměnu pneumatik. Pomůžeme Vám s výběrem nového vozidla a provedeme u něj kontrolu před koupí. Vozidlo dovezeme ze zahraničí a přihlásíme dle Vašich požadavků.

DOVOZ AUTOMOBILŮ

Přivezeme vůz dle Vašich přání a požadavků ze zahraničí a zajistíme za Vás veškerou administrativní práci, která je spojena s jeho dovozem.

PRODEJ VOZIDEL

Pro naše klienty nabízíme také službu prodeje jejich vozidel na webových stránkách a našem autobazaru.

STK A EMISE

Vyřídíme za Vás STK i EMISE a Vy nemusíte trávit dlouhé hodiny čekáním a přípravou.​

PROHLÍDKA VOZŮ​

Pokud se právě chystáte koupit nový vůz, prodat Váš současný nebo se vám blíží kontrola na STK, tak jsme tu právě pro Vás. Rádi pro Vás prověříme zda je vozidlo po technické stránce v pořádku.

NEHODY

Pokud Vás postihla nehoda, můžete se na nás přímo obrátit s řešením této situace. Zajistíme kompletní opravu z Vašeho havarijního nebo povinného ručení. Zajistíme odtah vozidla k nám na servis a poté Vám vůz opravený vrátíme. Touto službou šetříte čas a starosti s tím spojené.

ÚSCHOVA PNEUMATIK​

Pro naše klienty a nejen pro ně poskytujeme také úschovu pneumatik nebo celých kol v našich skladech.

ČISTĚNÍ VOZIDEL

Vyčistíme kompletně Vaše vozidlo, ať už se jedná o pouhé vysátí interiéru nebo kompletního čištění celého interiéru vozidla.

PORADENSTVÍ

Zákazníkům poradíme jak s nákupem, prodejem tak i výběrem doplňkových služeb.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

PROVOZOVATEL

IMN Leas, s.r.o.
Denisova 277/16
779 00 OLOMOUC
IČ: 29443 539
DIČ: CZ 29443539

PROVOZOVNA

Palackého 526, 769 001 Holešov
Otevírací doba:
Po-Pá    8-18hod
Sobota: 8-14hod
Neděle: po telefonické dohodě

Spisová značka: C 53644 vedená u Krajského soudu v Ostravě

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48hodin.

KDE NÁS NAJDETE?